Od 29 lipca do 10 sierpnia  2019 roku byłam w Irlandii, gdzie uczestniczyłam w  szkoleniu " Jak korzystać z programów, aplikacji edukacyjnych i mediów społecznościowych w swojej klasie". W czasie szkolenia poznałam programy edukacyjne, które pomogą planować pracę, przeprowadzać atrakcyjne zajęcia i kierować uwagę ucznia na możliwości jakie daje wykorzystanie narzędzi w procesie uczenia się. Pierwszego dnia prezentowaliśmy szkoły oraz kraje z których pochodzimy. Uczestnikami byli Węgrzy, Bułgarzy, Hiszpanie, Niemcy oraz ja. W czasie trwania kursu uczestniczyliśmy w spacerze po Dublinie. Przewodnik oprowadził nas po atrakcyjnych turystycznie miejscach Dublina ukazując nam ich walory i zapoznając z historią Irlandii. W czasie weekendu uczestniczyliśmy w całodniowej  wycieczce do "Stopy Olbrzyma-The Giant's Causeway". Szkolenie zakończyło się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.

 


Projekt "Film w Pracowni Innowacji i Przedsiębiorczości" jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Treść strony internetowej odzwierciedla jedynie stanowisko jej autorów
i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+
nie ponoszą odpowiedzialności za jej zawartość merytoryczną.