Podczas realizacji projektu Erasmus+ "Muzyczny Klucz do Europy" poznaliśmy możliwości wielu platform, które wzbogaciły nasze działania:


Portal dla osób zainteresowanych edukacją szkolną. W tym miejscu można znaleźć ciekawe kursy, projekty, czy inicjatywy, ale także - partnerów do współpracy.

Platforma współpracy dla nauczycieli; tutaj można stworzyć ciekawy projekt współpracy albo dołączyć do takiego projektu; portal daje też możliwość wzięcia udziału w wielu profesjonalnych szkoleniach i kursach w wersji on-line.


Inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma zapewnić obywatelom wszystkich państw UE równe szanse w przedstawianiu kwalifikacji i doświadczenia zawodowego w sposób zrozumiały nie tylko w kraju ojczystym, ale w całej Europie; pozwala stworzyć portfolio 5 dokumentów funkcjonujących w takiej samej formie na obszarze całej Europy (również w państwach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz krajach kandydujących do UE).

Portal Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, w którym znajdziemy wszystkie potrzebne informacje i dokumenty związane z przystąpieniem oraz realizacją projektów.


Projekt "Film w Pracowni Innowacji i Przedsiębiorczości" jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej.
Treść strony internetowej odzwierciedla jedynie stanowisko jej autorów
i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+
nie ponoszą odpowiedzialności za jej zawartość merytoryczną.